Ne t tre: roman

Front Cover
Botimet Toena, 2006 - 280 pages
1 Review

What people are saying - Write a review

User Review - Flag as inappropriate

Nj roman me shum pasion ...q godet kdo prej nesh : ata q korruptohen , ata q shkatrrojn dashurit , ata q marrin jetn etj . Nj roman q pr nga ana e situats realiste ia kalon dhe vet t madhit F.M.Dostojevski

Bibliographic information